ANI O DEN DÝL — nové divadelní představení Šamu Štítina

14. 09. 2024 18:00 Kde: Kulturní dům Bílovec Cena: 260 KČ / 220 KČ

Po úspěchu představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách přijede Šamu Štítina s další komedií ANI O DEN DÝL. Těšit se na ni můžete v sobotu 14. září od 18 hodin v Kulturním domě Bílovec.

Jak se zbavit přítelkyně, když nejste dostatečně odvážný muž? Nastěhujte si do bytu nejlepšího kamaráda! Pavel se jednoho dne probudí s pocitem, že se musí zbavit přehnaně milující přítelkyně. Rozhodne se, že Sofii dostane z bytu tak, aby měla pocit, že se pro odchod rozhodla sama z vlastní vůle. Namluví ji, že jeho přítel Martin ztratil matku, psychicky to nezvládá, a tak nutně potřebuje oporu a přístřeší svého nejlepšího kamaráda. Doufá, že Sofie takovou situaci neunese a odejde....

Svižná francouzská komedie, která klasický milostný trojúhelník obrací naruby. Podstatou není zdolat svého soupeře a získat ženu svých snů, ale naopak se ženy, za pomoci kamaráda, zbavit!
Hrají: Tomáš Smetana, Lenka Ferenz a Ondřej Benda

Vstupenky je možné zakoupit od 10. června on-line nebo na pokladně Turistického informačního centra Bílovec (Zámecká 691/5). 

Koupit / rezervovat online


Zpět na aktuality

© 2024 Kulturní centrum Bílovec, p.o. | provozováno s ondrejfirla.eu