VYPRODÁNO // PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ a ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH — divadelní představení Šamu Štítina

19. 05. 2024 19:00 Kde: Kulturní dům Bílovec Cena: 320 Kč/280 Kč

PRO VELKÝ ZÁJEM JSME PŘIDALI DALŠÍ PŘEDSTAVENÍ V PONDĚLÍ 20. KVĚTNA! VSTUPENKY KOUPÍTE on-line nebo na pokladně Turistického informačního centra Bílovec (Zámecká 691/5). 

ŠAMU ŠTÍTINA přijede s úspěšnou hudební komedií PROČ MUŽI NEPOSLOUCHAJÍ a ŽENY NEUMÍ ČÍST V MAPÁCH v neděli 19. května 2024. Představení, které vyprodává v roce 2024 divadelní sály v Moravskoslezském kraji, poprvé v Bílovci!

Celosvětový bestseller manželů Peaseových, kteří lehce stravitelnou formou zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, v divadelní úpravě herce a režiséra Miroslava Hanuše. Nejnovější poznatky z neurologie, evoluční biologie, psychologie a sociologie, které se snaží vysvětlit důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví, na jevišti získávají podobu hudební komedie. Díky společnému zážitku a společnému smíchu je inscenace možným řešením, jak se s těmi odlišnosti v myšlení a chování žen a mužů vypořádat.

Vstupenky je možné zakoupit od pondělí 15. ledna on-line nebo na pokladně Turistického informačního centra Bílovec (Zámecká 691/5). 

 

 

Koupit / rezervovat online


Zpět na aktuality

© 2024 Kulturní centrum Bílovec, p.o. | provozováno s ondrejfirla.eu